РАЗКЛОНИТЕЛ С КАБЕЛ VIVANCO 5 ГН. С КЛЮЧ 1.4M 34430
Code: 871206
In stock
Short Description
- TYPE : ШУКО
- KIND : Coupler
- NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. : 3 Х 1.5MM2
- LENGTH : 1.40 м
Shipping:
| Brand | VIVANCO |
| MODEL | 5 ГН. С КЛЮЧ 1.4M 34430 |
| TYPE | ШУКО |
| KIND | Coupler |
| RATED CURRENT | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. | 3 Х 1.5MM2 |
| PROTECTION | ДЗ, пренапрежение |
| LENGTH | 1.40 м |
| MATERIAL BASED | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| WEIGHT | 0.659 kg |
| SOCKETS | 5 |
| DIFENSES | ДЕТ.ЗАЩИТА |
| SWITCH | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4008928344301 |
No documents were found for this product

English 












