РАЗКЛОНИТЕЛ С ДВЕ+ДВЕ ГНЕЗДА С КАБЕЛ KONEKTO 2+2 ГНЕЗДА КЛЮЧ 3М ДЕТ.ЗАЩ
Code: 872114
In stock
Short Description
- TYPE : ШУКО
- NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. : 3 Х 1.5ММ2
- LENGTH : 3.00 м
Shipping:
| Brand | KONEKTO |
| MODEL | 2+2 ГНЕЗДА КЛЮЧ 3М ДЕТ.ЗАЩ |
| TYPE | ШУКО |
| RATED CURRENT | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. | 3 Х 1.5ММ2 |
| LENGTH | 3.00 м |
| MATERIAL BASED | H05VV-F |
| COLOUR | БЯЛО |
| ADDITIONAL INFORMATION | MAX НАТОВАРВАНЕ 3500W ПРИ 230V |
| DIFENSES | ДЗ |
| SWITCH | Yes |
| EAN | 3800755410379 |
No documents were found for this product

English 












