РАЗКЛОНИТЕЛ С 3 ГНЕЗДА ГУМИРАН IP44 ЧЕРВЕН VITO
Code: 148253
In stock
Short Description
- TYPE : ТРОЕН БЕЗ КАБЕЛ
- KIND : Coupler
Shipping:
| Brand | VITO |
| TYPE | ТРОЕН БЕЗ КАБЕЛ |
| KIND | Coupler |
| RATED CURRENT | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE | 250.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | ЧЕРВЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | ГУМИРАН/MAX 3500W |
| SOCKETS | 3 |
| SWITCH | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6977231356708 |
No documents were found for this product

English 












