РАЗКЛОНИТЕЛ DESIGNNEST PC 1402GY 4 ГН. 2XUSB
Code: 871518
Product is out of stock
Short Description
- TYPE : С КАБЕЛ И 2XUSB
- KIND : Coupler
- NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. : 3Х1.5 MM2
- LENGTH : 1.50 м
| Brand | DESIGNNEST |
| MODEL | PC 1402GY 4 ГН. 2XUSB |
| TYPE | С КАБЕЛ И 2XUSB |
| KIND | Coupler |
| RATED CURRENT | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE | 250.00 V |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. | 3Х1.5 MM2 |
| LENGTH | 1.50 м |
| WEIGHT | 0.415 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 2 X USB |
| SOCKETS | 4 |
| DIFENSES | Yes |
| SWITCH | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8718444082194 |
No documents were found for this product

English 












