АДАПТЕР С КАБЕЛ H05RR-F 3GX1.5 ОТ CEE 2P+T 16A КЪМ ШУКО 1.5M COMMEL
Code: 147075
In stock
Short Description
- TYPE : С КАБЕЛ
- KIND : Adapter
- NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. : 3X1.5
- LENGTH : 1.50 м
Shipping:
| Brand | COMMEL |
| TYPE | С КАБЕЛ |
| KIND | Adapter |
| RATED CURRENT | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE | 250.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 54 IP |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. | 3X1.5 |
| LENGTH | 1.50 м |
| MATERIAL BASED | HO7RN-F |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | MAX НАТОВАРВАНЕ 3500W ПРИ 230V |
| CABLE LENGHT | 1.5 м |
| EAN | 3858890448290 |
No documents were found for this product

English 












