АДАПТЕР ПРАВ С ЧЕТИРИ ГНЕЗДА MAKEL
Code: 483406
In stock
Short Description
- TYPE : ШУКО
- KIND : Adapter
- NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. : 3 X 1.5 MM2
Shipping:
| Brand | MAKEL |
| TYPE | ШУКО |
| KIND | Adapter |
| RATED CURRENT | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. | 3 X 1.5 MM2 |
| MATERIAL BASED | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| COLOUR | БЯЛО |
| WEIGHT | 0.268 kg |
| SOCKETS | четири |
| EAN | 8694407147080 |
No documents were found for this product

English 











