LED ПРОЖЕКТОР СЪС СЕНЗОР 30W 6400K 2400LM IP44 VIVALUX NYX
Code: 114431
In stock
Short Description
- MODEL : NYX
- MAXPOWER-W : 30.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 2400 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | NYX |
| MAXPOWER-W | 30.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| POWER OF ILLUMINATION | 2400 LM |
| LENGTH | 14.80 см |
| WIDTH | 4.50 см |
| HEIGHT | 19.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| EAN | 3800228025765 |
No documents were found for this product

English 













