LED ПРОЖЕКТОР СЪС СЕНЗОР 30W 2700LM IP65 ЧЕРЕН OPTONICA
Code: 239978
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 30.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 2700 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | OPTONICA |
| MAXPOWER-W | 30.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 2700 LM |
| LENGTH | 15.90 см |
| WIDTH | 17.80 см |
| HEIGHT | 3.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| EAN | 3801057158556 |
No documents were found for this product

English 











