LED ПРОЖЕКТОР СЪС СЕНЗОР 30W 2700LM 6500K IP65 ЧЕРЕН OSRAM FL LUX
Code: 240087
In stock
Short Description
- MODEL : FL LUX
- MAXPOWER-W : 30.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 2700 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6500 К
Shipping:
| Brand | OSRAM |
| MODEL | FL LUX |
| MAXPOWER-W | 30.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 2700 LM |
| LENGTH | 15.90 см |
| WIDTH | 5.20 см |
| HEIGHT | 17.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 6500 К |
| EAN | 4099854489723 |
No documents were found for this product

English 












