LED ПРОЖЕКТОР СЪС СЕНЗОР 20W 6400K IP65 HOROZ PUMA
Code: 486108
In stock
Short Description
- MODEL : PUMA
- MAXPOWER-W : 20.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1000 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | PUMA |
| MAXPOWER-W | 20.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1000 LM |
| LENGTH | 15.00 см |
| WIDTH | 5.60 см |
| HEIGHT | 18.80 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WEIGHT | 1.000 kg |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| EAN | 8680985561479 |
No documents were found for this product

English 












