LED ПРОЖЕКТОР 50W 6500К 4300LM IP65 ЧЕРЕН D-IL
Code: 242875


The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 50.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 4300 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6500 К
Shipping:
| Brand | D-IL |
| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 4300 LM |
| LENGTH | 17.60 см |
| WIDTH | 15.20 см |
| HEIGHT | 2.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 6500 К |
| EAN | 3800232868129 |

English 










