LED ПРОЖЕКТОР 50W 4000K 4300LM IP65 ЧЕРЕН V-TAC
Code: 236000
In stock
Short Description
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 4300 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| POWER OF ILLUMINATION | 4300 LM |
| LENGTH | 19.80 см |
| WIDTH | 2.80 см |
| HEIGHT | 16.70 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | F |
| EAN | 3800157681902 |
No documents were found for this product

English 











