LED ПРОЖЕКТОР 30W 6500К 2510LM IP65 ЧЕРЕН D-IL
Code: 242874


The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 30.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 2510 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6500 К
Shipping:
| Brand | D-IL |
| MAXPOWER-W | 30.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 2510 LM |
| LENGTH | 14.30 см |
| WIDTH | 12.20 см |
| HEIGHT | 2.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 6500 К |
| EAN | 3800232868112 |

English 










