LED ПРОЖЕКТОР 30W 6400K IP65 VIVALUX RICH
Code: 238675
In stock
Short Description
- MODEL : RICH
- MAXPOWER-W : 30.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 2700 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | RICH |
| MAXPOWER-W | 30.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| POWER OF ILLUMINATION | 2700 LM |
| LENGTH | 15.50 см |
| WIDTH | 2.80 см |
| HEIGHT | 12.60 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| EAN | 3800234850085 |
No documents were found for this product

English 













