LED ПРОЖЕКТОР 30W 4000K 2510LM IP65 ЧЕРЕН V-TAC
Code: 235999
In stock
Short Description
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 2510 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 2510 LM |
| LENGTH | 18.50 см |
| WIDTH | 2.60 см |
| HEIGHT | 16.30 см |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | F |
| EAN | 3800157681841 |
No documents were found for this product

English 












