LED ПРОЖЕКТОР 10W 6500K 900LM IP65 ЧЕРЕН OSRAM FL LUX
Code: 240084
In stock
Short Description
- MODEL : FL LUX
- MAXPOWER-W : 10.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 900 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6500 К
Shipping:
| Brand | OSRAM |
| MODEL | FL LUX |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 900 LM |
| LENGTH | 10.20 см |
| WIDTH | 2.90 см |
| HEIGHT | 7.90 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 6500 К |
| EAN | 4099854489402 |
No documents were found for this product

English 














