ПРОТОЧЕН БОЙЛЕР BOSCH TR8501i 21/24/27 DESOAB
Code: 652379







The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- KIND : ELECTRIC
- HEIGHT : 48.40 см
- WIDTH : 23.60 см
- DEPTH : 10.60 см
- WARRANTY : 24 MONTHS
See credit plans
from15.90 €
/
31.10лв.
Interest, fees and APR

10х42.08€
/
10х82.30лв.
Price: 526.00 €420.80 € / 823.01 лв.
Save: 20 %
| Brand | BOSCH |
| MODEL | TR8501i 21/24/27 DESOAB |
| KIND | ELECTRIC |
| HEIGHT | 48.40 см |
| WIDTH | 23.60 см |
| DEPTH | 10.60 см |
| TYPE | PRESSURIZED |
| ELECTRICAL POWER TYPE | THREE PHASE |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| NOMINAL POWER KW | 27.0 KW |
| ENERGY CLASS | A |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4062321796969 |
No documents were found for this product

English 


















