ПРОТОЧЕН БОЙЛЕР BOSCH TR5001 15/18/21 ESOB
Code: 652372
In stock
Short Description
- KIND : ELECTRIC
- HEIGHT : 48.40 см
- WIDTH : 23.60 см
- DEPTH : 10.60 см
- WARRANTY : 24 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from13.18 €
/
25.78лв.
Interest, fees and APR

10х34.90€
/
10х68.26лв.
| Brand | BOSCH |
| MODEL | TR5001 15/18/21 ESOB |
| KIND | ELECTRIC |
| HEIGHT | 48.40 см |
| WIDTH | 23.60 см |
| DEPTH | 10.60 см |
| TYPE | PRESSURIZED |
| ELECTRICAL POWER TYPE | THREE PHASE |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| NOMINAL POWER KW | 21.0 KW |
| ENERGY CLASS | A |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4062321796914 |
No documents were found for this product

English 

















