БОЙЛЕР ELDOM E41
Code: 729606




The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- KIND : ELECTRIC
- HEIGHT : 23.20 см
- WIDTH : 15.00 см
- DEPTH : 9.00 см
- WARRANTY : 24 MONTHS
Shipping:
| Brand | ELDOM |
| MODEL | E41 |
| KIND | ELECTRIC |
| HEIGHT | 23.20 см |
| WIDTH | 15.00 см |
| DEPTH | 9.00 см |
| TYPE | FREE-FLOWING |
| ELECTRICAL POWER TYPE | MONOPHASIC |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.5 KW |
| ENERGY CLASS | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 482 kWh |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800035702910 |

English 
















