Т-ОБРАЗЕН ПРОФИЛ АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 15X15 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Code: 456447
In stock
Short Description
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| PROFILE TYPE | Т-ОБРАЗЕН ПРОФИЛ |
| THICKNESS | 1.50 мм |
| WIDTH | 15.00 мм |
| HEIGHT | 15.00 мм |
| LENGTH | 1000.00 мм |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COVERING | АНОДИЗИРАН |
| COLOUR | СРЕБРИСТ |
| EAN | 4001116010903 |
No documents were found for this product

English 












