ПЛОСЪК ПРОФИЛ АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 25 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Code: 423857
In stock
Short Description
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| PROFILE TYPE | ПЛОСЪК ПРОФИЛ |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 25.00 мм |
| LENGTH | 1000.00 мм |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COVERING | АНОДИЗИРАН |
| COLOUR | СРЕБРИСТ |
| EAN | 4001116010125 |
No documents were found for this product

English 











