П-ОБРАЗЕН ПРОФИЛ АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 10.1X8.2 ММ 2 М ALFER ALUMINIUM
Code: 423918
In stock
Short Description
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| PROFILE TYPE | П-ОБРАЗЕН ПРОФИЛ |
| THICKNESS | 1.30 мм |
| WIDTH | 10.10 мм |
| HEIGHT | 8.20 мм |
| LENGTH | 2000.00 мм |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COVERING | АНОДИЗИРАН |
| COLOUR | СРЕБРИСТ |
| EAN | 4001116050657 |
No documents were found for this product

English 











