ЪГЛОВ ПРОФИЛ PVC 25X25 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Code: 423937
In stock
Short Description
- THICKNESS : 1.80 мм
- WIDTH : 25.00 мм
- HEIGHT : 25.00 мм
- LENGTH : 1000.00 мм
- MATERIAL : PVC
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| THICKNESS | 1.80 мм |
| WIDTH | 25.00 мм |
| HEIGHT | 25.00 мм |
| LENGTH | 1000.00 мм |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | БЯЛ |
| EAN | 4001116121432 |
No documents were found for this product

English 











