ЪГЛОВ ПРОФИЛ PVC 20X20 ММ 2 М ALFER ALUMINIUM
Code: 423944
In stock
Short Description
- THICKNESS : 1.50 мм
- WIDTH : 20.00 мм
- HEIGHT : 20.00 мм
- LENGTH : 2000.00 мм
- MATERIAL : PVC
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| THICKNESS | 1.50 мм |
| WIDTH | 20.00 мм |
| HEIGHT | 20.00 мм |
| LENGTH | 2000.00 мм |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 4001116151422 |
No documents were found for this product

English 











