ЪГЛОВ ПРОФИЛ АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 19X8 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Code: 423885
In stock
Short Description
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| PROFILE TYPE | ЪГЛОВ ПРОФИЛ |
| THICKNESS | 1.60 мм |
| WIDTH | 19.00 мм |
| HEIGHT | 8.00 мм |
| LENGTH | 1000.00 мм |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COVERING | АНОДИЗИРАН |
| COLOUR | СРЕБРИСТ |
| EAN | 4001116014017 |
No documents were found for this product

English 











