ЪГЛОВ ПРОФИЛ АЛУМИНИЙ 20X10 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Code: 456417
In stock
Short Description
- THICKNESS : 1.00 мм
- WIDTH : 20.00 мм
- HEIGHT : 20.00 мм
- LENGTH : 1000.00 мм
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| THICKNESS | 1.00 мм |
| WIDTH | 20.00 мм |
| HEIGHT | 20.00 мм |
| LENGTH | 1000.00 мм |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COVERING | No |
| EAN | 4001116002427 |
No documents were found for this product

English 











