ПОЯЛНИК PREMIUM 30W
Code: 118772
In stock
Short Description
- TYPE SOLDERING GUN : NEEDLEPOINT SOLDERING IRON
- POWER CONSUMPTION : 30 W
- MAX WORKING TEMPERATURE : 500 C
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
| Brand | PREMIUM |
| MODEL | 30W |
| TYPE SOLDERING GUN | NEEDLEPOINT SOLDERING IRON |
| POWER CONSUMPTION | 30 W |
| MAX WORKING TEMPERATURE | 500 C |
| TOOL CASE | No |
| PRODUCT WEIGHT | 0.200 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800161503900 |
No documents were found for this product

English 












