ПОТОПЯЕМА ПОМПА ЗА МРЪСНА ВОДА 400 W RAIDER PRO RDP-WP42
Code: 227099





The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 400 W
- MAX DELIVERY CAPACITY : 7500.00 L/hr
- MAX DELIVERY HEIGHT : 5.00 м
- MAX IMMERSION DEPTH : 5.00 м
Shipping:
Price: 46.01 €34.50 € / 67.48 лв.
Save: 25 %
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL | RDP-WP42 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 400 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 7500.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT | 5.00 м |
| MAX SIZE OF FOREIGN PARTICLES | 35.00 мм |
| MAX IMMERSION DEPTH | 5.00 м |
| PRODUCT WEIGHT | 4.125 kg |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972015746 |
No documents were found for this product

English 























