ПОЩЕНСКА КУТИЯ BURG WACHTER DAILY 5861 W
Code: 121593


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- OUTER WIDTH : 225.00 мм
- OUTER HEIGHT : 305.00 мм
- OUTER LENGTH : 75.00 мм
Shipping:
Price: 33.23 €24.92 € / 48.74 лв.
Save: 25 %
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL | DAILY 5861 W |
| OUTER WIDTH | 225.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 305.00 мм |
| OUTER LENGTH | 75.00 мм |
| COUNT OF KEYS | 2 |
| MATERIAL | ГАЛВАНИЗИРАНА СТОМАНА |
| COVERING | ЛАКОВО ПОКРИТИЕ |
| COLOUR | БЯЛ |
| EAN | 4003482610503 |
No documents were found for this product

English 










