ПОЛИЛЕЙ СЕЛТИК ХРОМ/ЧЕРНО 3XE27 30W NG
Code: 110521
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 40.0 W
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | NG |
| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| WIDTH | 45.00 см |
| HEIGHT | 25.00 см |
| DIAMETER SM | 15.0 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
No documents were found for this product

English 












