ПОЛИЛЕЙ 5XE27 60W ПАТИНА LIGHTSTYLE РАВЕЛО
Code: 485738
In stock
Short Description
- MODEL : РАВЕЛО
- MAXPOWER-W : 300.0 W
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ПАТИНА
Shipping:
| Brand | LIGHTSTYLE |
| MODEL | РАВЕЛО |
| MAXPOWER-W | 300.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ, СТЪКЛО |
| LENGTH | 66.00 см |
| WIDTH | 66.00 см |
| COLOUR | ПАТИНА |
| WEIGHT | 2.700 kg |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | А++ - E |
| EAN | 3800137127161 |
No documents were found for this product

English 












