ПОЛИЛЕЙ 3XE27 60W ГРАФИТ LIGHTSTYLE МОНИКА
Code: 439818
In stock
Short Description
- MODEL : МОНИКА
- SERIES : МОНИКА
- MAXPOWER-W : 180.0 W
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ГРАФИТ
Shipping:
| Brand | LIGHTSTYLE |
| MODEL | МОНИКА |
| SERIES | МОНИКА |
| MAXPOWER-W | 180.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | метал, стъкло |
| LENGTH | 50.00 см |
| WIDTH | 68.00 см |
| HEIGHT | 68.00 см |
| COLOUR | ГРАФИТ |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | А++ - E |
| EAN | 3800137119357 |
No documents were found for this product

English 












