ПОЛИЛЕЙ 2XE27 ХРОМ INTO ALGARA
Code: 142181
In stock
Short Description
- MODEL : ALGARA
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ХРОМ
Shipping:
| Brand | INTO |
| MODEL | ALGARA |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| LENGTH | 15.00 см |
| WIDTH | 62.00 см |
| HEIGHT | 26.00 см |
| COLOUR | ХРОМ |
| EAN | 3800142340678 |
No documents were found for this product

English 












