ПОДОВ СИФОН РЕГУЛИРУЕМ AKVO 150-10-1S
Code: 245735
In stock
Short Description
- OUTGOING PIPE DIAMETER : 50 мм
- LENGTH : 10.00 см
- WIDTH : 10.00 мм
Shipping:
| Brand | AKVO |
| MODEL | 150-10-1S |
| TYPE | ТОЧКОВ |
| OUTGOING PIPE DIAMETER | 50 мм |
| TRAP | ДВОЙНА ЗАЩИТА |
| MATERIAL OF THE BODY | PVC |
| LENGTH | 10.00 см |
| WIDTH | 10.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ВГРАЖДАНЕ НА ПЛОЧКА |
| EAN | 8680445432646 |
No documents were found for this product

English 























