ПЛАФОН ПАТИНА 2ХЕ14 LIGHTSTYLE СПРИНГ
Code: 457181
In stock
Short Description
- MODEL : СПРИНГ
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- SOCKET : E14
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
| Brand | LIGHTSTYLE |
| MODEL | СПРИНГ |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E14 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | метал, стъкло |
| LENGTH | 10.00 см |
| WIDTH | 34.00 см |
| HEIGHT | 20.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 0.500 kg |
| EAN | 3800137122654 |
No documents were found for this product

English 












