АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ПЕРФОРАТОР BOSCH PROFESSIONAL GBH 180-LI 18 V, 2.00 J, SDS PLUS, BATTERY COUNT 1, 4.00 Ah, TOOL CASE
Code: 129059
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- IDLE SPEED 1/min : 0-1800
- IMPACT POWER : 2.00 J
- DRILLING CAPACITY IN CONCRETE : 20 мм
- TOOL CASE
- VOLTAGE : 18 V
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
See credit plans
from11.01 €
/
21.53лв.
Interest, fees and APR

10х29.14€
/
10х56.99лв.
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL | GBH 180-LI |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| IDLE SPEED 1/min | 0-1800 |
| IMPACT POWER | 2.00 J |
| IMPACT RATE | 5100 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 30 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 13 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 20 мм |
| TOOL HOLDER | SDS PLUS |
| TOOL CASE | Yes |
| CHARGER | Yes |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | BOSCH PROFESSIONAL |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY COUNT | 1 |
| BATTERY CAPACITY | 4.00 Ah |
| PRODUCT WEIGHT | 2.900 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4059952518749 |
No documents were found for this product

English 

























