ПЕНДЕЛ АНЕМОНА E27 60W ПАЛИСАНДЪР LIGHTSTYLE
Code: 499234
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ПАЛИСАНДЪР
Shipping:
| Brand | LIGHTSTYLE |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| HEIGHT | 78.00 см |
| DIAMETER SM | 36.0 см |
| COLOUR | ПАЛИСАНДЪР |
| EAN | 3800137131366 |
No documents were found for this product

English 












