ПЕНДЕЛ 3XE27ЧЕРЕН EGLO CARLTON 1
Code: 148266
In stock
Short Description
- MODEL : CARLTON 1
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
See credit plans
from5.79 €
/
11.32лв.
Interest, fees and APR

10х15.33€
/
10х29.98лв.
| Brand | EGLO |
| MODEL | CARLTON 1 |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| LENGTH | 80.50 см |
| WIDTH | 20.50 см |
| HEIGHT | 110.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ КРУШКИ В КОМПЛЕКТА,MAX 60W |
| EAN | 9002759499914 |
No documents were found for this product

English 












