ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONOSTEP ДЪБ КАНЬОН 8642, 10.00 мм, 33/AC5, WOODVISION
Code: 246305



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 33/AC5
- DECOR : 8642
- THICKNESS : 10.00 мм
Shipping:
Price М2:
13.99 €9.79 € 19.15 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.76 М2):
24.62 €17.23 € 33.70 лв. Save: 30 %
| Brand | KRONOSTEP |
| MODEL | ДЪБ КАНЬОН |
| CLASS OF USAGE | 33/AC5 |
| DECOR | 8642 |
| COLOUR | ТЪМНА |
| CLICK SYSTEM | 1CLIC2GO PURE |
| LENGTH | 1288.00 мм |
| WIDTH | 195.00 мм |
| THICKNESS | 10.00 мм |
| WOODVISION | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.7600 |
| EAN | 5907555425850 |
No documents were found for this product

English 











