ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL MORE ТРАФИК K035, 8.00 мм, 32/AC4, WOODVISION
Code: 228159
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 32/AC4
- DECOR : K035
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price М2:
11.69 € 22.86 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.32 М2):
27.12 € 53.04 лв. | Brand | KRONO ORIGINAL |
| MODEL | MORE ТРАФИК |
| CLASS OF USAGE | 32/AC4 |
| DECOR | K035 |
| COLOUR | НЕСТАНДАРТНА |
| CLICK SYSTEM | 1CLIC2GO PURE + |
| LENGTH | 638.00 мм |
| WIDTH | 330.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| WOODVISION | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ГЕРМАНИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 2.3200 |
| EAN | 4042456001435 |
No documents were found for this product

English 

















