ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL ДЪБ ПЪРЛ РИВЪР К500, 7.00 мм, 34/AC5, WOODVISION
Code: 225292
Short Description
- CLASS OF USAGE : 34/AC5
- DECOR : К500
- THICKNESS : 7.00 мм
Shipping:
Price М2:
32.21 € 63.00 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.43 М2):
78.39 € 153.32 лв. Per customer request
| Brand | KRONO ORIGINAL |
| MODEL | ДЪБ ПЪРЛ РИВЪР |
| CLASS OF USAGE | 34/AC5 |
| DECOR | К500 |
| COLOUR | СВЕТЛА |
| CLICK SYSTEM | 1CLIC2GO PURE+ |
| LENGTH | 1288.00 мм |
| WIDTH | 189.00 мм |
| THICKNESS | 7.00 мм |
| WOODVISION | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ГЕРМАНИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 2.4340 |
| EAN | 4042456620599 |
No documents were found for this product

English 












