ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL CASTELLO ДЪБ КАШМИР K470, 8.00 мм, 32/AC4
Code: 140945
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 32/AC4
- DECOR : K470
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price М2:
7.49 € 14.65 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.22 М2):
16.63 € 32.53 лв. | Brand | KRONO ORIGINAL |
| MODEL | CASTELLO ДЪБ КАШМИР |
| CLASS OF USAGE | 32/AC4 |
| DECOR | K470 |
| COLOUR | НАТУРАЛНА |
| CLICK SYSTEM | TWIN CLIC |
| LENGTH | 1285.00 мм |
| WIDTH | 192.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| WOODVISION | No |
| COUNTRY OF ORIGIN | ГЕРМАНИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 2.2200 |
| EAN | 4042456399105 |
No documents were found for this product

English 














