ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL ATLANTIC ДЪБ АШЛАНД K452, 8.00 мм, 32/AC4, WOODVISION
Code: 145090
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 32/AC4
- DECOR : K452
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price М2:
10.73 € 20.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.22 М2):
23.83 € 46.61 лв. | Brand | KRONO ORIGINAL |
| MODEL | ATLANTIC ДЪБ АШЛАНД |
| CLASS OF USAGE | 32/AC4 |
| DECOR | K452 |
| COLOUR | НАТУРАЛНА |
| CLICK SYSTEM | 1CLIC2GO PURE |
| LENGTH | 1285.00 мм |
| WIDTH | 192.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| WOODVISION | Yes |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT RATIO | 2.2200 |
| EAN | 4042456910706 |
No documents were found for this product

English 

















