ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KASTAMONU ДЪБ ХЕЛЕНА KT702, 7.00 мм, 31/AC3
Code: 148557



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 31/AC3
- DECOR : KT702
- THICKNESS : 7.00 мм
Shipping:
Price М2:
8.09 €5.26 € 10.29 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 2.85 М2):
23.05 €14.98 € 29.30 лв. Save: 35 %
| Brand | KASTAMONU |
| MODEL | ДЪБ ХЕЛЕНА |
| CLASS OF USAGE | 31/AC3 |
| DECOR | KT702 |
| COLOUR | НЕСТАНДАРТНА |
| CLICK SYSTEM | UNICLICK L2C |
| LENGTH | 1205.00 мм |
| WIDTH | 197.00 мм |
| THICKNESS | 7.00 мм |
| WOODVISION | No |
| COUNTRY OF ORIGIN | ТУРЦИЯ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 2.8490 |
| EAN | 8696681048800 |

English 











