ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ EGGER МЕДЕН ДЪБ ЛОЖА EL2155, 8.00 мм, 33/AC5, WOODVISION
Code: 235125
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 33/AC5
- DECOR : EL2155
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price М2:
14.31 € 27.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.99 М2):
28.55 € 55.84 лв. | Brand | EGGER |
| MODEL | МЕДЕН ДЪБ ЛОЖА |
| CLASS OF USAGE | 33/AC5 |
| DECOR | EL2155 |
| COLOUR | НАТУРАЛНА |
| CLICK SYSTEM | CLIC IT! |
| LENGTH | 1292.00 мм |
| WIDTH | 193.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| WOODVISION | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ГЕРМАНИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.9948 |
| EAN | 9007022593030 |
No documents were found for this product

English 















