БАНЦИГ EINHELL TC-SB 200-1
Code: 241659
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 250 W
- IDLE SPEED 1/min : 1400
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from6.57 €
/
12.85лв.
| Brand | EINHELL |
| MODEL | TC-SB 200-1 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 250 W |
| IDLE SPEED 1/min | 1400 |
| BLADE WIDTH | 7 мм |
| BLADE LENGTH | 1400 мм |
| TABLE LENGTH | 305 мм |
| TABLE WIDTH | 305 мм |
| TABLE TILT | -2/+45 |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 80 мм |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 48 MONTHS |
| EAN | 4006825679106 |
No documents were found for this product

English 




















