ПЕНДЕЛ GU10 БЯЛ VITO LUMO-P
Code: 135560
In stock
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | LUMO-P |
| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 20.00 см |
| WIDTH | 4.00 см |
| HEIGHT | 123.00 см |
| DIAMETER SM | 5.5 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | РЕГУЛИРАНЕ НА КАБЕЛА,БЕЗ КРУШК |
| EAN | 6972538043801 |
No documents were found for this product

English 











