LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО 8W 4000K ЗА МАГНИТНО-РЕЛСОВ МОНТАЖ КРЪГ D-IL ROUND
Code: 226299
In stock
Shipping:
| Brand | D-IL |
| MODEL | ROUND |
| MAXPOWER-W | 8.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 640 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| LENGTH | 18.00 см |
| WIDTH | 2.20 см |
| HEIGHT | 4.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 4000K, DC 48V, НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 3800232863629 |
No documents were found for this product

English 














