LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО 6W 4000K ЗА МАГНИТНО- РЕЛСОВ МОНТАЖ D-IL
Code: 226270


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
Price: 11.24 €6.74 € / 13.18 лв.
Save: 40 %
| Brand | D-IL |
| MAXPOWER-W | 6.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 480 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| LENGTH | 11.40 см |
| WIDTH | 2.20 см |
| HEIGHT | 4.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 4000K, DC 48V, НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 3800232863537 |
No documents were found for this product

English 










