LED ТЯЛО ЗА БАНЯ 8W 4200К IP44 720LM ХРОМ ULTRALUX
Code: 121896
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- SOCKET : LED
- MAXPOWER-W : 8.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 720 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ХРОМ
| Brand | ULTRALUX |
| SOCKET | LED |
| MAXPOWER-W | 8.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 720 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 10.30 см |
| HEIGHT | 4.00 см |
| COLOUR | ХРОМ |
| EAN | 3800232784481 |
No documents were found for this product

English 






















